Музика, благодійність та імпровізація: «Друга Ріка» зіграє два мультиформатні концерти в Києві

Опубликовано 2 июля 2025 г.
Автор: Open.ua

25 та 27 липня, музичні мультиперфоманси на столичних терасах. 


Гурт «Друга Ріка» запрошує на дводенний музичний мультиперформанс у Києві. Незвичайні концерти відбудуться 25 та 27 липня на терасах ТРЦ River Mall та ТЦ Gulliver.

Дводенні концертні шоу у столиці вже стали доброю традицією для «Другої Ріки». За останні роки гурт вже декілька разів перетворював київські виступи на особливі музичні події, що залишають по собі теплий слід в душі меломанів.

Цього літа музиканти знову готують новий формат: «Друга Ріка» влаштує дводенний мультиперформанс на різних берегах Києва. Обидва концерти будуть не просто виступами улюбленого гурту, а подіями, які поєднають музику, благодійність, імпровізацію та живий діалог із публікою.

25 липня: мультиформатний квартирник на терасі ТРЦ River Mall

У перший день на даху торговельного центру  River Mall відбудеться квартирник у двох частинах із інтерактивним перформансом. Спочатку — затишна акустика, що створить простір для спогадів, підспівування і душевного тепла. Друга частина — рок-сет з хітами «Другої Ріки», які неможливо слухати стоячи на місці. 

А особливою родзинкою стане — створення пісні разом із глядачами прямо під час концерту. У відповідь на часті запитання «Як народжуються пісні?» гурт вирішив показати цей процес наживо. Те, що почнеться як імпровізація, має шанс стати частиною майбутнього альбому «Другої Ріки». І кожен, хто опиниться на події, — стане співавтором цієї історії.

27 липня: мультиформатний концерт на терасі ТЦ Gulliver + афтепаті 

У другий день дводенного перформансу — мультиформатний концерт на даху торговельного центру Gulliver. Виступ, як і попередній, поєднає акустичну та рок-н-рольну програми, але сетлист буде складатися з інших треків, або гості першого дня могли завітати на другий — отримавши щось унікальне. 

Особливість другого дня — закрите благодійне афтепаті. Всі кошти з квитків категорії «after party», яких в продажу всього 20, підуть на підтримку ЗСУ: зокрема, на виготовлення багі — наземного дрона для евакуації поранених та доставки боєприпасів. Афтепаті відбудеться після концерту — на ньому гостей чекає неформальне продовження вечора, частування та подарунки, автограф- та фотосесія, а також можливість поспілкуватися з музикантами.

Валерій Харчишин, фронтмен гурту:  «Ми хочемо, щоб кожен концерт став особливим. І цього разу вирішили зробити те, чого точно ще ніколи не робили — записати пісню просто під час виступу, разом із публікою. Це хвилююче, і дуже хочеться, щоб у нас вийшло. Ми впевнені: нашим слухачам ця ідея близька, і вони з радістю долучаться до інтерактиву. Зауважу важливий момент: купуючи квиток на концерт 25 липня, ви автоматично погоджуєтеся стати співавтором у створенні нової пісні. Запрошуємо вас стати частиною історії!»

Більше, ніж концерти: два дні, дві локації, дві різні музичні історії

Ці події не просто зблизять артистів із слухачами, а й дадуть змогу разом створити, прожити й допомогти. І це ще не всі сюрпризи — частину гурт привідкриє ближче до дати, а дещо залишить у секреті до самих концертів.

Медіапартнери подій — радіо «Сільпо», «Авторадіо» та Megogo.

  • 25 липня   тераса ТРЦ River Mall

  • 27 липня  тераса ТЦ Gulliver

Квитки вже в продажу за посиланням.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну «Друга Ріка» активно допомагає Збройним силам України, проводячи благодійні концерти в Україні та за її межами. Завдяки своїм благодійним активностям та підтримці прихильників, гурт зібрав понад 24 мільйони гривень, які були направлені на закриття потреб Сил оборони України, благодійних установ, а також лікування та реабілітації військових.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев