Метал-гурт з Нідерландів Waxing Crescent випустив кавер на «Стріляй» «Океану Ельзи», присвячений захисникам України

Опубликовано 24 августа 2022 г.
Автор: Open.ua

Кліп присвячений захисникам України та всім, хто поклав життя за нашу незалежність.


Сьогодні, у День Незалежності України, яка вже рівно півроку живе у стані війни, відбулась прем’єра кліпу нідерландського гурту Waxing Crescent на їхнє прочитання пісні гурту «Океан Ельзи» «Стріляй».

У інтенсивному, «важкому» аранжуванні відомий хіт «ОЕ» зазвучав у стилі прогресив-метал. Лірика залишилася українською завдяки українському корінню фронтмена і креативного продюсера гурту Олексія Спіцина, який вже 8 років живе у Нідерландах.

Цікаво, що Олексій почав писати своє аранжування до нової версії «Стріляй» за кілька днів до початку повномасштабної війни. Сьогодні ж цю пісню у виконанні Waxing Crescent присвячено захисникам України та всім людям, які поклали свої життя за її незалежність. Наприкінці кліпу звучить меседж, адресований англомовній західній аудиторії. Він закликає поширювати інформацію про війну в Україні, донатити українським воїнам, тим, хто втратив усе у цій війні, та допомогти всім українцям повернутись до нормального життя.

У створенні пісні та відео взяли участь спеціалісти з 10 країн світу, від Індонезії, до Південної Америки. Обкладинку релізу намалювала українська художниця Діана Хомутіна. Усі учасники цього проекту працювали на волонтерських засадах, висловлюючи таким чином свою підтримку Україні. Вся команда сподівається, що ця пісня допоможе надихнути наших людей, донести правду до громадян інших країн та наблизити кінець війни.

Waxing Crescent: «Ця війна — останній крок у подоланні нав’язаної нам російськості, яке засіло у нашій історії. Зараз ми маємо шанс показати всьому світу, наскільки ми незалежні від загарбників, і всіх, хто посягає на нашу державність та свободу. Прийняти доленосні рішення іноді важче, ніж натиснути на гачок, але зараз ми не маємо часу на зволікання, бо наша бездіяльність може коштувати життя. Зараз ми стріляємо востаннє, сповнені рішучості як ніколи. Останнє слово за нами – світло переможе темряву. З Днем Незалежності, люди моєї країни, ми безстрашні та вільні — були, є і будемо!».

Реліз пісні на всіх музичних платформах очікується найближчими днями, а поки можна “передзамовити” трек на Spotify: pre-save link.

Waxing Crescent

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев