Masterskaya, ЮБК та Megogo оголосили деталі проекту «Sunset Live Wednesdays»

1
Опубликовано 31 мая 2019 г.

Нова українська музика все літо на Трухановому острові.


В рамках проекту пляж ЮБК щосереди перетворюватиметься на музичну лабораторію просто неба. На гостей очікує найкраща жива музика від лейблу Masterskaya, Q&A інтеракив з публікою під кураторством визначних музичних гуру нашої країни та професійні ворк-шопи.

Все це буде супроводжуватися онлайн-трансляцією від Megogo Live, де за переглядами оберуть 3 найкращих артистів сезону, які матимуть можливість зіграти у День Незалежності на великій сцені ЮБК з кількома хедлайнерами, котрих оголять згодом.

«Sunset Live Wednesdays» — це 12 гуртів кожної середи протягом літа, 6 музичних експертів, 3 переможця й одна важлива мета: розвиток актуальної української музики та її імплементація у світовий контекст, при збереженні власної аутентичності.

Відкриватиме проект вже наступної середи Lucas Bird — сінгерсонграйтер із Києва, виконуючий софт-рок і акустичний поп. На рахунку артиста три сингли та повноформатний реліз «I’m Seventeen», що вийшов на музичному лейблі Masterskaya минулої осені.

Зараз Lucas Bird в розширеному складі готуються до запису другого альбому, натхненного стилем «city pop», а новий матеріал можна буде почути 5 червня на сцені ЮБК.

Вхід вільний для кожного на будь-який концерт середи.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий