Marco Concert продовжує сезон літніх концертів у Києві

Опубликовано 13 июня 2018 г.

Світові хіти у джазовому виконанні під літнім небом.


Marco Concert презентує серію особливих концертів на відкритих літніх майданчиках столиці. В рамках серії концертів «Джаз на пляжі» цього тижня відбудеться одразу декілька цікавих подій.

Botanica Jazz — Sinatra.

14 червня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1)

Концерт присвячений одному з найбільших голосів в історії світової музики — легендарному Френку Синатрі.

«My Way», «New York», «Fly Me to the moon» ... Улюблені мелодії в джазовому аранжуванні виконає квінтет віртуозного піаніста, лідера сальса-бенду DisLOCAdos — Іллі Єресько. Вокальні партії великого Френка виконає знайомий багатьом за проектом «Голос» вокаліст Роман Руссу.

У цей вечір на сцені: Ілля Єресько — клавіші, Валентин Корнієнко — контрабас, Анатолій Шмаргун — барабани, Роман Руссу — вокал.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Джаз на пляжі — Ray Charles.

14 червня, 20:00.

Київ, Труханів острів, «ЮБК».

Цього вечора, разом із теплими променями сонця, глядачі будуть насолоджуватись хітами володаря одного з найбільш упізнаваних голосів у світовій музиці — Рея Чарльза. На березі Дніпра пролунають мелодії, що стали класикою: «Georgia On My Mind», «Hit the Road Jack», «You Do not Know Me» ...

Музику майстра імпровізації виконає колектив Old Fashioned Band, який очолює київський піаніст і композитор Павло Ігнатьєв.

Вокальні партії виконають відомі учасники шоу «Голос» — Анян Удонгво і Кемі Оке.

У цей вечір на сцені «ЮБК»: Анян Удонгво — вокал, Кемі Оке — вокал, Павло Ігнатьєв — клавіші, Андрій Чмут — саксофон, Джордж Івез — бас, Тобі Фантонаде — барабани.

Квитки

Facebook-зустріч


Блюз на пляжі — Mr No Money Band (Italy).

15 червня, 20:00.

Київ, Труханів острів, «ЮБК».

У цей літній вечір музика буде темпераментною, як і сама Італія. Зустрічайте самобутній колектив родом з Болоньї — Mr No Money Blues Band.

Сьогодні за їх плечима понад 1000 концертів і фестивалів, а також спільних проектів із блюзменами з усього світу. Їх впізнаваний стиль - це синтез фортепіано, шаленої енергетики рок-н-ролу, бугі та кантрі. Характерна риса саунду групи — відсутність бас-гітари, що наближає музику до традицій жанру, і дає можливість для особливого драйву на концертах. Тим більше, що вокаліст і піаніст Fabio Ioannisci — справжній шоумен.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Botanica Jazz — Ray Charles.

16 червня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1)

Теплим літнім вечором, у мальовничому ботанічному саду прозвучать хіти генія соулу Рея Чарльза у виконанні колективу Old Fashioned Band під керівництвом Павла Ігнатьєва.

Гарний настрій для вас створюють: Анян Удонгво — вокал, Клеулія Даніель — вокал, Христина Мутамбе — вокал, Павло Ігнатьєв — клавіші, Андрій Чмут — саксофон, Джордж Івез — бас, Тобі Фантонаде — барабани.

Літній вечір в оточенні квітучої природи стане ще тепліше і романтичніше під чарівні звуки джазу.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев