«Ляпіс 98» зіграє спеціальний новорічний концерт в Києві

Опубликовано 25 декабря 2019 г.

Традиції — це святе.


До багатьох атрибутів вдалого святкування Нового Року в Києві в останні кілька років додалася ще одна традиція — відвідувати веселі новорічні концерти оркестру «Ляпіс 98», які незмінно проходять в перший день нового року. Зустріч нового 2020 року виключенням не стане. 1 січня 2020 року  бродячий космічний оркестр «Ляпіс 98» відіграє концерт у столичному Caribbean Club Concert-Hall.

Під час чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня — хіт і шлягер на всі часи, і підспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу! «Ляпіси» актуальні завжди і всюди!

У перший день нового року оркестр родоначальників р-р-радикального шансону «Ляпіс 98» і його незмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне і безкомпромісне за своїми масштабами шоу «Всім дівчатам подобається», яке складається тільки з золотих хітів і всенародно улюблених пісень, які співають всі ось уже кілька поколінь.

Конфетті, метафан та хіти. 1.01.2020, «Ляпіс 98» у Caribbean Club

Купити квитки на концерт можна на сайті.

Facebook-зустріч

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев