Lucas Bird представив кліп на пісню-саундтрек до першого документального фільму про український стартап

Опубликовано 23 апреля 2020 г.

Азійська естетика та іронія.


 
Новий кліп на пісню українського інді-артиста Lucas Bird «Art Class» — це історія, в якій іронічно показується зародження відносин, з усіма незручностями й курйозами. Фінал кліпу залишається відкритим — глядачам пропонується самим дофантазувати чим закінчилася ця історія.
 
Олександр Сіденко, режисер відео:
«Ідея відеокліпу була розроблена спільно з Даніїлом (Lucas Bird). У перший же день він прийшов зі своїм сценарним планом і певною історією, яку хотів зобразити. Я ж, своєю чергою, як режисер кліпу, не хотів зруйнувати візуальний стиль гурту. Тому спіймав настрій і зрозумів: треба робити щось жартівливе, навіть гротескне, додаючи фарс усьому, що відбувається. Разом із цим у візуальній частині хотілося додати аналогової техніки, посилаючи глядачів в минуле».
 
У 2019 Lucas Bird здобув перемогу в конкурсі Taburetka Music Showcase на саундтрек до першого документального фільму про український стартап — «Pix». Артист отримав винагороду в $ 10 000 на зйомку кліпу на пісню, що і стала саундтреком.
Пісня «Art Class» пролунає в документальному фільмі «Pix Movie» — іісторії про український стартап Pix, який за три роки пройшов шлях від ідеї продукту до організації виробництва в Китаї й продажу на глобальному ринку. До речі, саме рюкзак Pix Backpack став лейтмотивом усього кліпу, а його незвичайний LED-дисплей допомагає глядачам краще відчути історію любові та весь спектр почуттів, які відчуває головна героїня відео.
 
Даніїл Зубков, Lucas Bird:
 
«Між нашим кліпом та фільмом більше відмінностей, аніж спільного. Складно порівнювати документальний фільм та ігрове відео. Якщо стрічка розповідає реальну історію створення продукту, то в кліпі ми навпаки підкреслюємо нереальність та бутафорію всього, що відбувається навколо. Для більшої атмосферності відео ми навіть стилізували зйомку під формат 8-мм плівки. Загалом уся команда намагалася передати фірмову іронію та настрій, властиві композиціям Lucas Bird, у кожному кадрі. Я б хотів, щоб глядачі це відчули».
 
 
Цікаво, що за останній місяць Lucas Bird представив й інші версії «Art Class»: концертну та оновлену пост-диско/електро-фанк версію з гуртом TBPOFT.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев