Лідер Iron Maiden Брюс Дікінсон вперше виступить в Україні

1
Опубликовано 12 августа 2019 г.

Вечір з Брюсом Дікінсоном в трьох українських містах.


«ПЕРША Концертна Агенція» в партнерстві з TRM анонсувала тур фронтмена гурту Iron Maiden Брюса Дікінсона на підтримку автобіографічної книги «What Does This Button Do?».

1.03.2020 — Київ, ПК НАУ.

2.03.2020 — Харків, ПС НЮУ ім.Я.Мудрого.

3.03.2020 — Одеса, Філармонія.

Брюс Дікінсон є справжнім ерудитом, якого цікавить не лише музика. Окрім діяльності у Iron Maiden Брюс також є авіапілотом та капітаном літаків, підприємцем у авіаційній сфері, пивоваром, мотиваційним спікером, кіносценаристом, письменником, радіоведучим, актором та міжнародним майстером з фехтування.

Тож людині-легенді є що розповісти. В основі зустрічей туру буде автобіографія Дікінсона «What Does This Button Do?», опублікована в 2017 році.

Під час свого шоу одного актора Брюс буде ділитися гумористичним та інколи сатиричним поглядом на своє різнобарвне життя.

Ви почуєте захоплюючі історії в його унікальному анархічному стилі, підкреслені архівними фото та анекдоти не тільки із книги, а й ті жарти, які були занадто ризикованими, щоб пройти фінальну редакцію книги.

Частина шоу буде присвячена питанням і відповідям. Брюс дає абсолютно імпровізовані відповіді на практично всі питання допитливих фанів.

Увага, шоу виконується мовою оригіналу / з можливістю використання синхронного перекладу.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Артем 15 августа 2019 г. 1:44
    Жаль, что не с Iron Maiden.