Koktebel Jazz Festival 2019 відбудеться у Києві

Опубликовано 30 июля 2019 г.

Вересень, Труханів острів.


Організатори Koktebel Jazz Festival оголосили, що в цьому році фестиваль пройде з 6 по 8 вересня в Києві на березі Дніпра в форматі «Творча дача».

Таке рішення керівництво фестивалю з 17-річною історією пояснює бажанням відпочити, тестуючи нові формати та проекти, й можливістю згадати атмосферу перших фестивалів біля Карадагу та Дому-Музею Волошина, який народився саме у Києві.

Koktebel Jazz Festival 2019 матиме три арт-резиденції. Кожна з особливою програмою:

  • «Кoktebel Jazz Stage» у партнерстві з ЮБК;
  • «Koktebel free beech club» у партнерстві з творчою спільнотою та київським клубом «Х.Л.А.М». Саме тут можна буде почути сучасну і цікаву електронну музику, взяти участь у майстер-класах, лекціях, кінопоказах фестивалю сучасного мистецтва «Артишок»;
  • «Острів Крим». Третя резиденція буде присвячена сучасній кримській культурі та нагадає всім, що Крим і Коктебель — там, де ми. І це Україна;

Очікується багато нової музики та буде багато друзів-музикантів фестивалю, які вже долучились до підготовки особливої програми.

Також організатори подякували друзям з Чорноморська, який став домівкою для фесту в останні роки, й пообіцяв, що Koktebel Jazz Festival 2020 обов’язково буде на березі моря.

«“Джаз Коктебель” відкритий до пропозицій та партнерств!»

Пошта для пропозицій: koktebel.info@gmail.com

Пошта для медіа: pr.koktebel@gmail.com

Facebook-сторінка

Instagram-сторінка

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев