Jager Music Awards 2020: нові правила та номінації

Опубликовано 22 сентября 2020 г.

Імена найперспективніших молодих артистів та найсильніших гравців музичної індустрії України оголосять 21 листопада


Цьогорічна криза ні на мить не спиняла творчу діяльність українських артистів. Цьогоріч вони змінювалися самі, трансформували індустрію, а головне — майстерно створювали нову реальність. 

Найкращих із них нагороджуватимуть на премії Jager Music Awards 2020.

Переможців премії оголосять у 4 основних номінаціях: «Трек року», «Відео року», «Внесок в індустрію» та «Артист року». Цікаво, що в останній відтепер немає поділу на жанри.

В цьому році організатори премії адаптували номінації до нових реалій та особливостей музичного світу. Так, уперше з’явилася категорія «Ком’юніті року», де будуть оголошені українські об’єднання, які створили спільноту навколо певного музичного явища.

Онлайн-стріми, VR-шоу та фестивалі — поточний рік змінив музичну івент-індустрію та формати комунікації артистів зі своєю аудиторією. У категорії «Подія нової реальності» журі Jager Music Awards оголосять онлайн-події чи події змішаного формату (offline/online), якими був насичений 2020-й, а у ще одній номінації — «Коллаба року», нагородять найкращих творчих друзів сцени, яких сучасні реалії не роз’єднали, а зблизили.

У номінації «Соціальна ініціатива в музичній індустрії» оберуть артиста або функціонера, що своїми діями чи творчістю зміг позитивно вплинути на зміни в галузі. У рамках цієї категорії номінувати претендентів та голосувати за найкращих із них можуть як журі, так і користувачі сайту премії. У голосуванні перевага залишається за останніми. Спеціальний приз — PR-підтримка ініціативи переможця на 2021 рік. 

Організатори Jager Music Awards продовжують розвивати молоду українську сцену і наголошують на вагомості номінацій у рамках Young Blood. Подати заявку на участь у премії цього року молоді артисти можуть із 21 вересня до 9 жовтня включно на сайті jagermusicawards.com.ua.

Призи будуть розподілені у трьох категоріях: Young Blood Jury Choice — зйомки музичного відеокліпу для переможця. Young Blood People's Choice — сертифікат на придбання музичного обладнання. Young Blood Jägermeister Choice — випуск вінілу тиражем 300 екземплярів та допомога у презентації платівки.

Журі, як і раніше, формується з лідерів музичної індустрії, які представляють різні міста України. Також до експертної ради входять представники з інших країн світу. Серед них — співзасновник сербського фестивалю EXIT Festival Райко Божич (Сербія); тур-менеджер гуртів Kaiser Chiefs, RED та Fink Саймон де Вінтер (Велика Британія); менеджер Modeselektor та Ben Klock Гідеон Ратенов (Німеччина) та інші видатні гравці музичної сцени. Усього задля об'єктивності та прозорості премії залучено 31 члена журі. Головою ради цьогоріч стане музичний журналіст і засновник аудіожурналу Stereobaza Ігор Панасенко (Stereoigor).

Номінанти в кожній із зазначених вище категорій будуть оголошені вже 19 жовтня, а переможці в номінаціях — 21 листопада.

Нагадаємо, що премія Jager Music Awards є ініціативою легендарного бренда німецького лікеру Jägermeister, спрямованою на підтримку української незалежної сцени.

Першими про зміни цьогорічної премії дізнались гості вечірки Jager Music Awards, яка відбулась напередодні у столичному Keller Bar.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев