JAMALA в арт-просторі UYAVA: сольний концерт просто неба та збір коштів для ЗСУ

Опубликовано 28 июля 2023 г.

Слухаєш JAMALA і допомагаєш українським воїнам.


20 серпня в Києві відбудеться сольний концерт співачки JAMALA просто неба в арт-просторі UYAVA, що облаштований у «Саду Бажань» на ВДНГ. Концерт зірки не лише розважальний, але й благодійний. Адже запланований у рамках співпраці з мультикультурним арт-простором UYAVA для популяризації української музичної та мистецької культури і залучення суспільства до допомоги й підтримки воїнів ЗСУ.

«Я дуже люблю літо і мені було б дуже сумно провести його без вас. Бо я дійсно обожнюю ці літні справжні концерти просто неба. І у нас є така можливість встигнути зібратися і провести це літо разом. Вже 20 серпня, в арт-просторі UYAVA на ВДНГ, я заспіваю ваші улюблені пісні: “Крила”, “Очима”, “1944”, “Заплуталась” та інші. Частина з прибутку піде на ЗСУ. Ваша Джамала”, — говорить народна артистка України.

Партнер концерту — організація SUPPORT AZOV. Вона допомагає 3ОШБ виконувати бойові завдання і гнати ворога подалі від української землі.

Команда арт-простору, де проходитиме концерт JAMALA, попіклувалася про безпеку гостей. На території ВДНГ розташовані два бомбосховища. Також поруч є станція метро «Виставковий центр».

Подія на Facebook: https://fb.me/e/35GvSEWuX

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев