«Ivasyuk in jazz»: У Києві заспівають пісні Володимира Івасюка

Опубликовано 8 июля 2019 г.

«Червона Рута» у ритмі джазу. 


13 липня американська співачка Брія Блессінг та український проект ShockolaD презентують програму «IVASYUK» у столичному Caribbean Club Concert Hall. Музиканти представлять легендарні композиції Володимира Івасюка «Червона Рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй» та багато інших в оригінальних джазових аранжуваннях.

Американська співачка з українською душею Брія Блессінг народилася в Техасі, а визнання здобула в Україні після участі у вокальному шоу «Голос Країни-4».

Проект ShockolaD у своїй творчості поєднує різні стилі та постійно імпровізує над звуками, думками, синтезом електроніки та акустики. Основна ідея проекту — поєднувати різні культури для створення нового музичного мислення, тож вони концентруються на співпраці з різними музикантами з України та світу.

ShockolaD: «Приблизно 4 роки тому Брія Блессінг подзвонила до нас і сказала, що їй запропонували зробити декілька пісень Івасюка по-новому для концерту “Проект Івасюк”. Ми зробили пісні, і після того, як побачили реакцію людей, свої власні відчуття, що це щось нове і потрібне — вирішили, що треба записати цілий альбом. Музика Володимира Івасюка просто неймовірна. Нашою ціллю було те, щоб молодь відкрила ці пісні для себе і щоб вони знову почали жити».

13 липня улюблені пісні Івасюка зазвучать у сучасному та свіжому обрамленні при цьому зберігши цілісність і душу текстів та мелодій.

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев