Христина Соловій виступить з Любомиром Мельником у Києві

Опубликовано 18 декабря 2018 г.

Тендітна Христина та найшвидший піаніст планети.


20 грудня в рамках світового туру на честь свого 70-річчя у Києві виступить найшвидший піаніст планет Любомира Мельника. Сьогодні стало відомо, що спеціальним гостем концерту стане українська співачка Христина Соловій, разом з якою Любомир випустив акустичну версію її синглу «Fortepiano».

«Наша перша зустріч була дуже емоційною. Я одразу відчула, що Любомир — легендарна особистість. Ми багато говорили про класичну музику і маємо однакові почуття до творів Шуберта, Шопена і Моцарта. Ми обоє переконані, що наша музика, будучи кардинально різного жанру, сягає коренів українського народного мелосу. Живий виступ — це завжди нові емоції, тому впевнена, що під час виступу народиться нова версія “Fortepiano”».

Любомир Мельник приїжджає до Києва в рамках світового туру. В рідній Україні вже дав аншлагові концерти в Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Черкасах, Запоріжжі, Дніпрі, Одесі, Львові, Луцьку, Чернігові, Сумах і Харкові. У Києві прихильників його творчості очікує унікальний 3-годинний творчий вечір та розширена концертна програма. До речі, в столиці маестро виступить саме на свій День Народження — 20 грудня.

Любомир Мельник — відомий композитор і піаніст українського походження. Музикант отримав визнання завдяки тому, що розробив унікальну мову для фортепіано і є піонером Continuous music, названу на честь принципу збереження безперервного потоку звуку. Окрім цього, Мельник найшвидший піаніст у світі і може грати 19,5 нот в секунду кожною рукою. При цьому фізично можна встигнути зіграти максимум 13-14 нот в секунду.

20/12, Київ, палац культури «КПІ», квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев