Христина Соловій оголосила нові дати туру «Жива Вода»

Опубликовано 11 сентября 2017 г.

10 українських міст, старі та нові пісні «принцеси лемків».


В рамках нової частини всеукраїнського туру Христини Соловій «Жива Вода» відбудеться 10 концертів.

14 жовтня — Івано-Франківськ, Драмтеатр ім. І. Франка.

15 жовтня — Чернівці, Філармонія.

17 жовтня — Тернопіль, ПК Березіль.

18 жовтня — Рівне, Міський будинок культури.

20 жовтня — Луцьк, Драмтеатр ім. Т. Шевченка.

7 листопада — Львів, Оперний театр.

11 листопада — Харків, Палац студентів НЮУ ім. Я. Мудрого.

12 листопада — Дніпро, Палац Культури Машинобудівників.

14 листопада — Одеса, Філармонія.

20 листопада — Київ, МЦКМ «Жовтневий палац».

Продаж квитків на kasa.in.ua.

Партнером туру є ТМ «Raffaello». Христина стала обличчям осінньої рекламної кампанії бренду, а пісню «Тримай» обрали саундтреком рекламного відео.

Христина: «Концепція бренду “Raffaello” є співзвучною з моєю естетикою. Я рада цій співпраці. Знаю, вони готують багато сюрпризів на концертах для моїх шанувальників. А я зі своєю командою виконаю оновлену програму з особливим світловим шоу та відеорядом».

Нагадаємо, тур «Жива вода» розпочався у 2016 році, його географія вже охопила 7 фестивалів, 13 міст та близько 25 тисяч слухачів. Більшу частину програми концертів складатиме альбом «Жива вода», продюсером якого став Святослав Вакарчук. Основою платівки стали лемківські пісні, записати їх у такому звучанні було мрією Христини.

Лонгплей вже прослухали понад 2 мільйони разів лише на Soundcloud. Завдяки успіху альбому Христина є лауреатом премії від «Радіо Аристократи» та «Джем ФМ». Зараз продакшн артиста готує перевидання альбому на CD та реліз на вінілі.

Христина: «Перша частина туру з заповненими залами довела мені, що мрії здійснюються. Ще під час запису альбому Святослав Вакарчук, почувши “Тримай”, сказав, щоб я писала пісні. Це додало мені віри в себе. І зараз мене особливо зворушує на концертах, коли люди співають мої пісні. Тепер я знаю, що це справа мого життя. У цьому турі познайомлю свого слухача з новими піснями, які складуть основу майбутнього авторського альбому, над яким я вже працюю більше року».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев