Guy J, Guy Mantzur та інші відіграють на вечірці Sounds No Bounds у Києві

Опубликовано 14 ноября 2019 г.

Aртисти ізраїльського лейблу Lost & Found в Україні.


30 листопада у Києві пройде вечірка Sounds No Bounds від організаторів Avionics Open Air. Подія об’єднає найкращих електронних музикантів та захоплюючі візуальні проекції по всьому периметру танцювальної локації.

У Pochayna Event Hall виступлять представники ізраїльського лейблу Lost & Found, учасника фестивалю Tomorrowland. Гостей очікують сети одних із найцікавіших артистів прогресів-хаусу Guy J та Guy Mantzur, а також Khen та Chicola.

Guy J

Ізраїльський продюсер та засновник лейблу Lost & Found, один із найбільш прогресивних артистів у жанрах хаус, техно та ембієнт. Guy J: «Я дуже чуттєва людина, тому мені здається, що музика, яку я створюю, відображає мої почуття саме у той момент. Я починав як великий прихильник трансу та прогресіву, пізніше зацікавився техно та хаусом. Тому я намагаюся поєднувати усього потрошки у музиці».

Guy Mantzur

Електронний продюсер із Тель-Авіву, музика якого давно вийшла за межі електронної тусовки та регулярно лунає з телевізорів, у саундтреках серіалів та фільмів. Мантзур: «На мене впливає не лише музика. Це можуть бути і фільмі, що я дивлюся, і історії, які я чую, і вуличні співаки, і подорожі».

Khen

Артист із унікальним звучанням, що комбінує хаус з елементами техно. Khen: «Мені подобаються ремікси, бо через них я відчуваю зв’язок із музикою і це мене захоплює. Це справжній челлендж – взяти те, що я люблю, та додати власне бачення».

Chicola

Один із найзатребуваніших продюсерів Ізраїлю, а також колекціонер вінілу. Chicola: «Я справді люблю безліч стилів та жанрів, і не намагаюся робити щось одне: іноді моя музика мелодійніша, подекуди дуже темна. Саме такий я у студії».


Sounds No Bounds — це аудіовізуальне шоу, у якому на всій території будуть встановлені інтерактивні та динамічні декорації від всесвітньо відомого виробника 3D-проекцій Blacksoil production. Команда MDS потурбується, аби кожний емоційний момент був не менш яскравим і по світлу. Також на локації діятимуть бари від Bar Trigger, які співпрацювали з фестивалем Atlas Weekend та закладами Hendriks Bar та True Burger Bar.

30 листопада.

Pochayna Event Hall, Степана Бандери, 23.

Tickets

Facebook

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев