Гурт Vivienne Mort виступить з вокальним квартетом у костелі Святого Миколая

Опубликовано 21 февраля 2019 г.

Улюблені пісні в новій обробці в особливому місці.


Минув рівно рік з моменту випуску альбому «Досвід», а тендітні кияни Vivienne Mort готують нову концертну програму.

Тур на підтримку альбому «Досвід» охопив 21 місто України та зібрав повні зали, включаючи аншлаговий концерт у в столичному Жовтневому палаці.

Цієї весни Vivienne Mort презентують особливу програму з вокальним квартетом, яка складається з вже відомих пісень в новій обробці, а також пісень, які прозвучать вперше.

Програму з вокальним квартетом буде ексклюзивно презентовано лише у декілько містах: Київ, Львів, Харків, Дніпро та Рівне.

Особливий концерт у Києві відбудеться 17 травня в Національному будинку органної та камерної музики України (Костел Святого Миколая)

Даніела Заюшкіна:

«Багатоголосся жило в спорудах зі спеціально вбудованою і продуманою акустикою, де воно мало максимальну силу впливу на тих, хто слухає і на тих, хто співає.

Мені завжди хотілося, щоб голоси на сцені були живі, а зали - правильні. Тому для нас вибір залу має велике значення. Разом з аранжувальником Романом Рєпкою ми зробили обробки пісень для Vivienne Mort з вокальним квартетом. А пізніше знайшли квартет, який чудово співає та відчуває наші пісні (я навіть плачу на репетиціях)».

Facebook-зустріч

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев