Гурт VOVK записав альбом з лідерами Stoned Jesus, Aghiazma та «Гапочка»

Опубликовано 22 мая 2019 г.

Ці та інші цікаві факти про дебютний альбом альтернативної команди VOVK.


1. Стоунер-рок та всі-всі-всі

Столичний гурт VOVK поєднує у своїй творчості різноманітні потужні стилі, тому і дебютний альбом «Lair» — це мікс стоунер-року, пост-хардкору, прогресивного року та мат-року.


2. Зіркові гості альбому

В якості запрошених гостей у записі альбому відмітились вже Ігор Сидоренко (Stoned Jesus, Krobak, Voida), Ігор Черепанов (Aghiazma) та Катя Гапочка («Гапочка»).


3. Запис у Києва, мастеринг у Лондоні

Запис та зведення проходили під керівництвом Вадика Лазарєва на столичній студії Lipky Zvukozapys. Мастеринг виконав Джон Девіс в лондонській студії Metropolis Studios, відомий своєю співпрацею з Led Zeppelin, Foals, Florence and The Machine та іншими.


4. Музика — лігво

Кожна пісня відображає життя ліричного героя, який знаходиться у постійних пошуках себе і свого місця у світі, протиставляючи свою особистість суспільству та чужим думкам.

VOVK: «Пісні альбому народжені у вовківні нашої свідомості і зіграні в темних приміщеннях київських печер. Наша музика — це наше лігво».


5. Особливе оформлення альбому

Ілюстрації до альбому зробила художниця-абстракціоністка Рене Берген. «Таким візуальним оформленням ми хочемо передати всю емоційність та непередбачуваність кожної композиції. Поєднання різного і несхожого — це те, на чому засновується наша музика», — розповіли музиканти.


6. Концерт у Києві і тур

Концерт-презентація альбому відбудеться 26 травня в столичному клубі Otel’, а згодом колектив представить дебютну платівку в турі по Україні.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев