Гурт The Maunt випустив новий міні-альбом

Опубликовано 12 марта 2018 г.

Український модерн-рок.


Команда The Maunt нагадала про себе новим релізом «Escape». Міні-альбом The Maunt «Escape» — це три англомовні композиції та дві українські пісні — «Дим» і «Сни».

«Пісня “Дим” про ті моменти в житті людини, коли здається, ніби всі обставини проти тебе. Таке буває, але важливо пам'ятати, що вихід є завжди. Сни, в свою чергу, продовжують тему, розпочату в пісні “Running”. Ми часто замінює мореальний світ вигаданим і потрапляємо у замкнене коло, з якого хотіли б вибратися, щоб досягти в житті більшого, але тепер віддаємо перевагу реальним діям, а не мріям», — розповів фронтмен гурту Алекс Форст.

«В процесі роботи над новим релізом ми, нарешті, знайшли свою ідентичність. Перш за все, власне впізнаване звучання. Воно полягає в балансі гітарного та електронного саунду», — додав Алекс Форст.

Основним джерелом свого натхнення Алекс називає творчість групи Nine Inch Nails: «Ми граємо альтернативну музику з ухилом в індастріал-рок».

Робота над міні-альбомом велася з березня 2017 року. Велика частина матеріалу була записана в київській студії pm_sound.

The Maunt «Escape»

Алекс Форст — вокал, гітари, клавішні («Дим»).

ЄвгенКрутоголов — бас-гітара.

БорисКузьменко — клавішні («Otherside», «Losing Control»).

ОлександрПисарчук — клавішні («Сни», «Дим»).

Артем Сидоренко — барабани.

Запис / Зведення / Мастеринг — Олександр Писарчук (PM_Sound).

Саундпродюсери — Олександр Писарчук та Алекс Форст.

Запис барабанів (крім «Дім») — LipkyZvukoZapys.

Автор музики, слів — Алекс Форст.

The Maunt

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев