Гурт The HARDKISS відсвяткує 10-річчя на НСК «Олімпійський»

Опубликовано 10 марта 2020 г.

Перші деталі наймасштабнішого шоу в історії гурту.


Шоу на честь свого десятиліття команда The HARDKISS проведе 29 травня 2021 року, на День Києва, на НСК «Олімпійський».

Юлія Саніна, фронтвумен колективу:

«У це складно повірити, але наступного року The HARDKISS виповнюється десять років. Вже десять років пісні гурту стають саундтреками найрізноманітніших моментів життя багатьох людей. Вони допомагають пережити труднощі, супроводжують радощі та успіхи, просто надихають і надають сил. Як же часто ми чуємо такі історії від слухачів. Усі ці саундтреки прозвучать за рік на НСК “Олімпійський”. Ми об’єднаємо всіх своїх друзів з такими різними історіями. Тих, хто любить драйвовий “Hard” і тих, хто обожнює ніжний “Kiss”».

Режисерами шоу «Десять» традиційно для The HARDKISS стануть TRI.Direction, які працювали над концертами гурту «Залізна ластівка» та «Акустика».

Технічний партнер «Десять» — компанія Alight — обіцяє показати головну арену країни в «новому світлі».

Вал Бебко, креативний продюсер гурту: «Хочу відзначити, музика залишиться найважливішим елементом шоу. Ми обов’язково зіграємо пісні з нового альбому, над яким зараз працюємо. Але головний акцент зробимо на піснях, які вже стали улюбленими хітами слухачів за десять років».

Нагадаємо, що нещодавно гурт The HARDKISS розпочав співпрацю зі Всесвітнім фондом природи «WWF Україна» та цього року підтримує природоохоронну програму Фонду — «ВІЛЬНІ РІЧКИ. LET IT FLOW!» Придбавши квиток на шоу «Десять», слухачі мають можливість зробити благодійний внесок для реалізації програми. Подробиці на сайті wwf.ua

Квитки на шоу «Десять»

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев