Гурт The HARDKISS презентує новий альбом у київському Палаці спорту

Опубликовано 6 марта 2018 г.

Деталі нового альбому та найбільшого шоу The Hardkiss в столиці.


Третій студійний альбом команди The HARDKISS під назвою «Залізна ластівка» вийде у вересні, а вже 19 жовтня гурт презентує його на ексклюзивному концерті в столичному Палаці спорту.

А через тиждень після шоу у Києві The HARDKISS відправляться в тур Україною.

Новий альбом гурту фронтвумен гурту Юлія Саніна порівнює з цілісним коконом, у якому панує своя атмосфера. Лірика стане інтимнішою, звучання треків більш електронним, а більша частина матеріалу буде українською.

У концертному шоу для Києва The HARDKISS вже традиційно зроблять кілька акцентів. В першу чергу це буде музичне шоу — улюблені і вже добре відомі пісні набудуть особливого звучання, нові ж композиції будуть потужно презентовані. Й усе це за допогою найсучасніших технологій.

Юлія Саніна: «Ми так любимо поєднувати непоєднуване. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе. “Залізна ластівка” — це і жива істота, птаха, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю та силою.

За останні рік-два нам вручили стільки нагород і премій — багато хто думає, що ми знаємо рецепт дива. Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам самим подобається. Ми будемо продовжувати в тому ж дусі. А цієї осені ми запрошуємо всіх своїх друзів у подорож. Наша “Залізна ластівка” летить у безмежний космос».

Нагадаємо, минуле концертне шоу у Києві тривало два дні й зібрало більше 11 000 глядачів. Концерт «The HARDKISS. Five» був визнаний кращим концертним шоу 2016 року за версією музичної премії YUNA.

The Hardkiss

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев