Гурт The HARDKISS представив альбом «Акустика. Live»

Опубликовано 30 июня 2020 г.

Світла сторона The HARDKISS. 


Особлива атмосфера, п’ятнадцять музикантів-мультиінструменталістів на сцені та головні пісні гурту в новому звучанні. Це все — концертний альбом «Акустика. Live», який був записаний на концертах у Києві восени минулого року.

Слухайте альбом «Акустика. Live»

Юлія Саніна, фронтвумен гурту:

«Це саме та світла сторона The HARDKISS. Не космічна «Залізна ластівка», а жива та земна птаха. Це саме те перевтілення, на яке так давно чекали від The HARDKISS. Головні хіти гурту прозвучали в несподіваних акустичних аранжуваннях завдяки класичним та народним інструментам».

«Наші слухачі зачекалися цього релізу. З часів концертів "Акустика" пройшло майже вісім місяців. Власне, весь цей час паралельно з роботою над новим матеріалом ми готували live-альбом. Для нас було важливо вкрай точно зафіксувати концертне звучання такої кількості живих інструментів, емоції глядачів і ту чарівну атмосферу, яка була два вечори у Палаці "Україна". Це чистий лайв і кайф", — розповів креативний продюсер і музикант гурту Вал Бебко.

Нагадаємо, що вже наступного року гурт відзначатиме своє десятиріччя і 29 травня в Києві на НСК «Олімпійський» The HARDKISS представить своє шоу «Десять».

The Hardkiss

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев