Гурт SINOPTIK вирушить у всеукраїнський тур «Я чую — я живу»

Опубликовано 14 мая 2019 г.

Рокери заспівають для тих, хто не чує.


Восени цього року команда SINOPTIK проведе всеукраїнський тур«Я чую — я живу», мета якого — допомогти дітям з вадами слуху. В рамках туру гурт презентує свiй п’ятий студiйний альбом, запис якого наразi триває.

В рамках туру гурт відіграє в 20 найбільших містах країни. Тур стартує 20 вересня виступом в Дніпрі, а завершиться 30 листопада великим сольним концертом в столичному Caribbean Club Concert Hall.

Сьогодні в Україні більше мільйону людей мають вади слуху, а більше ста тисяч — діагноз «глухота». З кожної тисячі новонароджених в 2-3 дітей виявляють слухові вади, які можливо діагностувати за наявності необхідного обладнання.  Виявлення та лікування цієї проблеми в немовлят, дозволяє мінімізувати або навіть повністю усунути подальше відставання дитини в мовному та слуховому розвитку. 

Розуміючи, яку роль слух відіграє в формуванні особистості кожного з нас, учасники SINOPTIK хочуть допомогти почути світ навколо тим, хто цього потребує. Перш за все, це стосується новонароджених дітей, які мають шанс жити повноцінним життям, отримавши своєчасну допомогу. Люди, які присвячують себе створенню та виконанню музики, не можуть навіть уявити життя в світі без звуків.

SINOPTIK спільно з Українською біржею благодійності ubb.org.ua має на меті:

— звернути увагу суспільства на існуючу проблему і залучити якнайбільше небайдужих людей;

— спрямувати частину прибутку від туру на закупівлю необхідного обладнання для скринінгу.

Сторiнка благодiйного проекту

SINOPTIK

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев