Гурт Panivalkova та Morphom створили «Суперхіт»

Опубликовано 13 марта 2018 г.

Body percussion, електронні експерименти та віолончель XVIII століття.


Ексцентричне жіноче тріо Panivalkova продовжує музичні експерименти. Після пісні «Космополітік», в якій звучить українська мова, елементи християнських пісень, стародавні індуїстські та ведичні мантри і навіть вигадана мова, а також записані віолончель, альт та етнічні інструменти різних народів, гурт вирішив об’єднатись з проектом Morphom, щоб створити справжній «Суперхіт».

Окрім електронних бітів та синтезаторів, в новій пісні використовуються body percussion та соло на віолончелі XVIII століття від київського віолончеліста Дениса Караченцева.

iTunes

Google Play

Spotify

Deezer

Amazon

«Єдине, що заважає нам всім — це нелюбов до себе, невпевненість у собі, і через це — вразливість щодо думки інших людей. Тому задача кожного — знайти свій голос, почути свої справжні думки і мрії та діяти. Незважаючи на серйозний зміст пісні, її іронічна назва походить від жарту щодо музичної тусовки і стійких амбіцій “написати суперхіт”. Що таке хіт, скільки він буде популярним, що має нести пісня, щоб стати “суперхітом”? Чи взагалі музиканту треба думати про це? Цікаві питання, які ми поставили до себе і свого проекту.

Також це дуже незвичний експерементальний проект для нас. По-перше, ми ніколи не писали пісню в тісному співавторстві з іншими музикантами. По-друге, електронна музика і всі її складові для нас нові і незвичні. Для наших слухачів, які звикли до акустичних пісень, це буде сюрпризом, і нам цікаво, як вони сприйматимуть цей трек»,— розмірковують учасниці Panivalkova.

Дорелізна прем'єра пісні «Суперхіт» відбулася напередодні релізу в аудіо журналі «Stereobaza», а згодом команда презентує кліп на «Суперхіт».

Текст пісні «Суперхіт»:

«Ти такий один, музика твоя
в тебе сила є, впевненість своя
ти одна така, музика в тобі
лиш почуй себе, свого серця біт
в глибині душі цей високий спів

Витрачаєш час на чужі життя
забуваєш ритм власного буття
хто твій справжній друг, слухай лиш себе
в тобі є твій звук, слухай лиш себе
розбутити світ в тебе голос є
осягнути світ в тебе сила є».

Morphom Panivalkova

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев