Гурт Milky Chance повертається до України

Опубликовано 12 апреля 2018 г.

Анонс дня №1.


Успішна німецька команда Milky Chance повернеться до Києва через два роки після першого візиту — концерт відбудеться 7 червня в клубі Atlas.

Клеменс Ребайн і Філіп Дауш виконають хіти «Stolen Dance», «Down by the River», а також презентують альбом 2017 року «Blossom».

Робота над платівкою «Blossom» зайняла чотири роки. За словами учасників гурту, такий великий термін був пов'язаний із щільною завантаженістю: колектив хотіли бачити всюди, навіть за два роки після виходу «Sadnecessary».

«Ми вчасно зупинилися, перепочили і сіли писати пісні в квартирі у Дауша. Це нас перезапустило — нова музика і повна ізоляція», — розповідає Ребайн, відзначаючи, що «Blossom» вийшов більш електронним завдяки тому, що зіграний на справжніх інструментах, а не складений  із семплів.

Як і дебютний альбом «Sadnecessary», «Blossom» насичений  атмосферою доброти й  домашнього затишку. Можливо, вся справа в тому, що Клеменс і Філіп досі живуть в невеликому містечку Кассель в Німеччині і не збираються переїжджати: «Після туру в підтримку “Sadnecessary”, ми повернулися до родин і відчули, що почали відновлюватися морально. Дім — те місце, де ти себе почуваєшся стабільно й безпечно».

Кращого концерту для початку літа і вигадаєш. тому чекаємо всіх 7 червня в клубі Atlas.

Організатор — Pop Corn.

Milky Chance

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев