Гурт Machine Head вперше виступить в Києві

Опубликовано 16 сентября 2019 г.

І не просто так, а на честь 25-річчя важливого альбому «Burn My Eyes».


20 травня 2020 року здійсниться мрія багатьох українських фанів важкої музики, адже до Києва вперше за 28 років існування завітає гурт Machine Head.

Американці відіграють в рамках туру на честь 25-річчя дебютного альбому «Burn My Eyes», який практично одразу після виходу став взірцевим серед усієї важкої музики того часу та одним з перших прикладів грув-металу. Багато хто називали Machine Head не тільки вражаюче важкими в плані музики, а й у плані змісту, який вони закладали в свої пісні.

У «Burn My Eyes» команда торкалась багатьох важливих тем: соціальної нерівності, психологічного насильства та політики. Також фронтмен Роб Флінн співав про бунт в Лос-Анджелесі 1992 року, коли тисячі афроамериканців вийшли на захист Родні Кінга — хлопця, якого ні за що побили білі поліцейські.

Спектр тем альбому привернув настільки широке коло слухачів, що «Burn My Eyes» п’ять років тримав звання найприбутковішої платівки лейблу Roadrunner.

Весною оригінальний склад учасників, що брали участь у записі «Burn My Eyes» — Роб Флінн, Логан Мейдер і Кріс Контос — зберуться, щоб зіграти «Davidian», «Old» і інші визначні речі з альбому, який значно вплинув на важку музику.

«Це особливий момент. Важлива відмітка в кар’єрі. Мені зносить дах від думки, що я в справі вже 25 років і досі роблю музику. І що у мене є можливість відзначити ювілей альбому, який привів нас туди, де ми є зараз разом з Крісом і Логаном. ми розмовляли про це дуже довго, але ось настав момент влаштувати свято музики, яку ми написали разом», — розповів фронтмен Роб Флінн.

Квитки надіюдуть у продаж 20 вересня

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев