Гурт «Кровосток» повертається до Києва

Опубликовано 4 апреля 2019 г.

17/05, секретне місце.


В травні до української столиці завітає хіп-хоп братія  «Кровосток». 
 
17 травня. Місце виступу оголосять згодом.
 
 
«Кровосток» — це три врівноважених хлопця, які тверезо дивляться на оточуюче. За слова відповідає Антон Черняк, він же Шило. Продюсує і створює атмосферу Дмитро Файн, він же доктор Фелдьман. Забавні, іграшкові біти, які запам’ятовуються, створює Костянтин Рудчик, він же Фантомас «2000».
 
Тим, хто слухає вперше Кровосток, здається, що ці хлопці  злодії в законі, яким дозволили читати реп. Але насправді, це проект, який замислювався, як жарт від творчої інтелігенції. Черняк і Файн складалися в різних арт-групах. Антон — художник, а Дмитро — інсталятор. Але в один прекрасний момент все змінилося. Їх стали сприймати всерйоз.
 
І настільки всерйоз, що один раз суд міста Ярославль намагався заборонити «Кровосток» на державному рівні. Але доля зіграла злий жарт саме зі стороною обвинувачення. Навіть суддя, який вів цю справу, негласно висловив підтримку гурту і відхилив всі звинувачення на їхню адресу.
 
У минулому році, тріо випустило альбом «ЧБ» і успішно представило його в Києві. Нового з тих пір не виходило, але хто знає, що відбувається в таборі групи. Може вже «варять» щось новеньке. Але зараз головне завдання — дістати весняний куртець, знайти в ньому заначку і купити квиток на майбутній концерт.

 

Кровосток H2D

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев