Гурт «Крихітка» представить в Києві новий матеріал

Опубликовано 23 октября 2019 г.

«Де ви були?»


Почнемо день з доброї музичної новини — столичні романтики «Крихітка» готують новий матеріал та повертаються на сцену.

Концерт в Києві заплановано на 14 лютого 2020 року в клубі Bel étage.

Квитки

Нечисельні виступи та релізи «Крихітки» — це завжди дочгоочікувана подія для шанувальників. Дебютний альбом гурту «Рецепт» (2009) — знакова платівка і справжній прорив в українській жіночій ліриці того часу. Сингл «Донор» (2015) став першим українським релізом, який можна було завантажити, заплативши суму на власний розсуд. Останньою помітною роботою колективу став присвячений волонтерам трек «Без імені» із надзвичайно зворушливим відео.

Вже у 2020 році гурт повернеться з новим матеріалом. Каша Сальцова: «Щоразу, коли в суспільстві якісь зміни, у нас з'являється бажання бути поруч з “своїми”».

Чим же були зайняті учасники останні роки? Гітарист Олексій Юр’єв запустив свій сольний проект, гурт одного музиканта hasGotten. Перші сингли з’явилися на початку 2019 року у співпраці з саунд-продюсером Ярославом Татарченко (MAiAK, BUNHT, «Тонка»). Барабанщик Артур Михайленко присвячує весь час кар’єрі викладача — за цей час він став едьюкейтором Vic Firth та отримав кілька сертифікатів музичного коледжу Berklee. У басиста Станіслава Галана з’явилися агенція відео-дизайну Enkore і донька. Піаніст та аранжувальник Дмитро Леонов, що останнім часом був залучений в ролі клавішника гурту, також суміщає кар’єру в IT з грою у кількох проектах.

Лідерка, авторка текстів та вокалістка Каша Сальцова встигла очолити благодійний фонд Фундації Дарини Жолдак і увійти в правління «Суспільного мовлення».

Колектив не приховує — не зважаючи на те, що «Крихітка» — проект «вихідного дня» для всіх учасників, вони скучили за публікою, фестивалями і турами. І, з огляду на все, публіка скучила також. Тож День закоханих і для музикантів, і для шанувальників стане особливим.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев