Гурт «Гражданин Топинамбур» випустив свій перший україномовний альбом

Опубликовано 15 июля 2021 г.
Автор: Open.ua

Новий формат та нове звучання дніпровського гурту.


Абсолютно новий формат та нове звучання для «Гражданин Топинамбур». Це експеримент з новими для музикантів стилями і звуками: кантрі, хард кор, рок-н-ролл та психоделік-блюз.

«Останній френд» — шостий лонгплей та перший україномовний альбом у дискографії дніпровської команди «Гражданин Топинамбур».

До альбому ввійшло 11 композицій, над якими музиканти працювали протягом останніх двох років.

Слухати альбом «Останній френд»

Над обкладинкою до альбому «Останній френд» працювали фотограф Станіслав Іващенко та дизайнер Надія Басіч.

Роман Забуга, фронтмен гурту:

«На фото, з мікрофоном в центрі ми бачимо пошарпану, як наше життя, сцену та лаштунки. Все це є частиною світу людини, яка зараховує себе до “професії”. Автор ніби натякає, що “останній френд”, який у нього залишився — це мікрофон, але веде глядача, почасти, хибною дорогою.

Пісні з альбому — це рефлексії на дві основоположні теми: соціум навколо нас та взаємостосунки жінок та чоловіків. Стосунки вже не завжди із знаком “плюс”,  стосунки тривалі, з пробігом. Останнє місце, де ліричний герой може заховатися від жінок та істерії  суспільства — це сцена — ілюзорний світ артиста. Напевно, останнє місце, де можна бути собою. І чарівний світ, що зафіксований на знімку ніколи не зрадить, не виставить рахунок, не виноситиме мозок.

Все, що хоче сказати та не наважиться, все, що хоче робити та не робить. На все це має право  людина на сцені. Звісно, “останній друг” — це не мікрофон і не стійка з-під нього. Це ти сам. Твоє “Я”, з яким ти безперервно у діалозі, у постійних спробах не загубити себе у світі складному жорстокому і несправедливому».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев