Гурт Foals повертається до України

Опубликовано 25 февраля 2019 г.

Серпень, Київ, «Жеребці».


Новий тиждень — новий концертний анонс.  

Влітку до Києва приїдуть актуальні британські рокери Foals.

27 серпня. Арт-завод «Платформа».

Старт продажів квитків  — 27 лютого.

Facebook-подія

Виступ відбудеться в рамках турне на підтримку подвійного альбому «Everything Not Saved Will Be Lost», перша частина якого вийде вже 8 березня, а друга — наприкінці осені.

За словами фронтмена Янніса Філіппакіса, «Everything Not Saved Will Be Lost» буде дуже різним за настроєм. Він розповідає, що перша частина буде більш грувістою та танцювальною, що чутно в перших синглах «Exits» та «On The Luna». Друга частина — суцільне «м'ясо» в дусі знатних бойовиків «What Went Down», «Inhaler» та «Providence».

Такий масштабний проект пояснюється тим, що гурту сподобалися всі пісні, які вони склали для альбому. "Ми полюбили стафф, який написали. Жодного слабкого місця, на нашу думку. У нас не було мети робити пародію на прог-рок альбоми з їхніми нескінченними треками, але ми вирішили нічого не викидати», — додає Янніс.

Натхнення хлопці знайшли в неспокійному часі, який оточує людей. Як для жителів Британії, це перш за все Brexit. А потім вже інші політичні чвари, глобальне потепління та інші катастрофи планетарного масштабу.

«Відкрийте газети: гомофобія, расизм, вбивства невинних людей. Багато добрих людей дратуються від того, що не знають, як це все зупинити. Ми вважаємо, що ці два альбоми свого роду терапія від несправедливості».

«Everything Not Saved Will Be Lost» за випущеними синглам має цілющі властивості. Тому запрошуємо всіх на швидке лікування.

Концерт відбудеться через 2 роки після першого виступу Foals у Києві.

Foals у Києві: Янніс наш (звіт на Open.ua, 28.07.2017)

Foals Pop Corn UA

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев