Гурт «Фіолет» відкриє концерт британців Nothing But Thieves у Києві

Опубликовано 20 февраля 2020 г.

Рівно за місяць.


Українська поп-рок команда «Фіолет» виступить на сапорті у британських альтернативників Nothing But Thieves, великий концерт яких відбудеться 21 березня у Stereo Plaza.

Nothing But Thieves вже навідувалися в Україну з концертами. Цієї ж весни британці зіграють потужні концерти одразу в трьох містах — Києві, Львові та Харкові.

Сергій Мартинюк, лідер «Фіолет»: «Про Nothing But Thieves, як і більшість, я дізнався, коли в 2015-му вийшов їх дебютний однойменний альбом. Мене відразу приємно вразив вокал Конора Мейсона і те, як команда стильно та грамотно поєднує класичну гітарну музику з сучасними трендами. Потім було кілька лайвів в Україні, які тільки підтвердили їхній рівень. Запрошення підтримати NBS на їх столичному концерті прилетіло зненацька. Тим не менше, очікування якнайліпші: один з найбільших концертних майданчиків країни, одна з найкращих європейських банд і спільні шанувальники, — до концерту ми готуємо не лише сет з наших найкращих пісень, але й представимо оновлений склад Фіолету”».

Нагадаємо, в минулому році гурт «Фіолет» представив міні-альбом «Все Чесно», приурочений до десятої річниці існування команди.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев