Гурт «Фіолет» присвятив пісню Києву

Опубликовано 13 октября 2017 г.

Історія порозуміння зі столицею.


Команда «Фіолет» презентувала пісню «П'яні Мости», яка стала другим синглом до майбутнього альбому «Aurora».

Випуск альбому запланований на осінь 2018 року. На запис та його видання невдовзі буде запущена краудфандингова кампанія по збору коштів.

Саунд-продюсер треку — Артур Данієлян, який співпрацював з командами «Бумбокс», «Тартак», «ТНМК», «СКАЙ», «Без Обмежень», Black Balloon та іншими. Це вже друга спільна робота музикантів після дебютної «Романтики».

Артур Данієлян: «“П'яні Мости” — ода українській столиці, як і Київ, ця пісня — місцями драйвова, іноді лірична, а іноді й безкомпромісно агресивна. Як і місто, яке стало мені і хлопцям з гурту “Фіолет” новим домом».

«Це історія мого порозуміння з Києвом. З хиткими мостами з сьогодні у завтра під злегка схвильованими від нових життєвих перехресть ногами. Пісня-зізнання у любові до столиці — зізнання стримане, місцями претензійне, але наполегливо-натхненне. Як і майже весь наш майбутній альбом, пісню я відношу до тематики “невиправного оптимізму”, за яким — наша невиліковна віра у краще!», — розповів фронтмен гурту Сергій «Колос» Мартинюк.

9 листопада стартує всеукраїнський тур «Фіолету» під символічною назвою «#нірванабудетур», який охопить більшість обласних центрів України, розпочнеться з Одеси, а фінішує у Києві великим концертом в клубі Sentrum 9 грудня.

Фіолет

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев