Гурт «Фіолет» присвятив альбом «Аurora» поразкам та перемогам

Опубликовано 17 октября 2018 г.

2 роки роботи, пісні про жагу до життя та рецепт досягнення мети.


Український квінтет «Фіолет» випустив перший повноформатний альбом за 3 роки. До альбому «Аurora» увійшли 11 пісень та 3 бонус-треки. До створення  альбому долучились 10 різних музикантів. Процес роботи над альбомом розпочався ще у Луцьку в 2016 році і фінішував у Києві під керівництвом саунд-продюсера Артура Данієляна, який, зокрема, попрацював над новими версіями пісень, які вже побачили світ у якості синглів.

Автором усіх пісень альбому є фронтмен гурту Сергій Мартинюк, який розповідає, що натхнення його знаходило у самих несподіваних місцях: «Пісні писалися в турових мандрах, фестивальних гримерках, на нічних кухнях друзів, на верхніх полицях потягу Київ-Луцьк та навіть на задньому сидіння таксі. Їх усіх об'єднує жага до життя.

Раніше внутрішньо кожен альбом “Фіолету” символізував для мене початок нової епохи в житті гурту, в той час як “Aurora” — це підсумок і своєрідна ода нашій юності з її максималізмом, крайнощами та бажаннями змінити світ вже і сьогодні.

Такий собі духовний трамплін до нового періоду життя, дорослішого і сильнішого. Новий альбом я присвячую всім тим, кого ще вчора гнобили в школі та університеті, хто знає, що таке поразки і розчарування, але в русі до своїх мрій вже сьогодні з гидкого каченяти перетворюється на героя нашого часу, країни, міста, школи, класу, вулиці, двору та будинку. “Aurora” — це символ світла наших мрій та ідей, заради яких ми готові творити подвиги та змінювати реальність».

Частину коштів на запис альбому “Фіолет” зібрали за допомогою краудфандингової кампанії. Кожен бажаючий міг внести певну суму та отримати за це відповідний бонус — футболку, книжку, урок гри на музичних інструментах чи навіть можливість проїхатись разом із гуртом на туровому автобусі.             

«Ми дуже вдячні нашим фанам за те, щ вже стільки років поспіль вони залишаються поруч та підтримують нас у будь-яких ситуаціях», — діляться музиканти гурту.              

У листопаді команда «Фіолет» вирушить в тур на підтримку альбому «Aurora», який охопить 15 міст та завершиться великим концертом у Києві. Повний графік туру та квитки на сайті гурту: www.fiolet.band/afisha

Фіолет

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев