Гурт «Друга Ріка» відсвяткує 15-річчя альбому «Рекорди» унікальним концертом

Опубликовано 19 февраля 2020 г.

«Рекорди» вперше повністю наживо.


В дискографії українських рокерів «Друга Ріка» є сім альбомів, але платівка 2005 року «Рекорди» запам’яталась декількома фактами.

Альбом став «золотим», а сингл «Так мало тут тебе» 32 тижні протримався на головних позиціях в українських хіт-парадах. Третій студійник «ДР» був абсолютним лідером за кількістю хітових композицій, а також першою офіційною роботою гурту з клавішником Сергієм «Шурою» Герою.

7 березня цього року музиканти «Друга Ріка» вийдуть на сцену столичного клубу ATLAS, щоб зіграти «Рекорди» наживо. Концерт стане унікальним, як для слухачів, так і для самої групи. Чимало пісень будуть зіграні вперше за 15 років.

Валерій Харчишин, «Друга Ріка»:

«За кількістю хітів “Рекорди” можуть посперечатися хіба шо з “Пірамідою”. Але  якщо про останній альбом  — слово за часом, то хіти “Рекордів” уже є довгожителями. Вони залишаються актуальними протягом 15 років, і жоден концерт без них не обходиться. Та “рекордними” “Рекорди” стали не відразу. Спочатку в цю назву ми вкладали інший зміст, а саме — слово, яке придумали та яке мало замінити банальне значення «записи».

Що стосується мейнстрімових пісень — перш за все я маю на увазі “Так мало тут тебе”, “П'ю з твоїх  долонь”, “Три хвилини”, “Відчиняй” — вони були настільки форматними та радійними, що затьмарили  більш концептуальні й непрості. “Сам собі острів”, “Шоу”, “Падали” та “Секс на драйв”, дуже рідко виконувалися, бо на той час були складними, як для виконання, так і для сприйняття. Це пісні “другої хвилі”. Вони набагато повільніше оселяються в серці чи голові, тому  засвоюються організмом на рівні нового рефлексу.

Це і є та справжня, хоч для пересічного слухача — інша, “Друга Ріка”. У юності було нелегко  захистити своє “неформальне” обличчя. А можливо, тоді ми ще й самі не доросли до наших пісень. Бо те саме, до “Рекордів”, пережили “ООО.ТБ”, “Шансон” та “Радіохіт”, які, на мій погляд, теж були народжені завчасно. Повної та майже остаточної безкомпромісності нам вдалося досягти, лише коли ми виросли в “Піраміді”. Але, з огляду на те, що разом з нами виросли і наші слухачі, то чому б не згадати минуле, аби познайомити його з майбутнім. Зіграємо все! І трохи більше».

ATLAS, 7 березня.

«Друга Ріка», «Рекорди».

Facebook-подія

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев