Гурт «Друга Ріка» анонсував найбільший концерт у своїй історії

Опубликовано 21 января 2019 г.

8 березня, Київ, Палац Спорту.


Гурт «Друга Ріка» анонсував найбільший концерт у своїй історії

8 березня, Київ, Палац Спорту.

8 березня український рок-гурт «Друга Ріка» представить пісні з останнього альбому «Піраміда» та найкращі хіти гурт у столичному Палаці Спорту.

Великий концерт поставить крапку у всеукраїнській частині туру «Друга Ріка» на підтримку сьомого альбому «Піраміда» і одночасно стане подарунком від музикантів киянам. Для того, щоб кожен бажаючий зміг отримати свою дозу справжнього українського рок-н-ролу на всі квитки діятиме єдина ціна.

Фан-зона — 290 грн.

Сектор — 350 грн.

Крім того, що виступ стане найбільшим сольником в історії гурту та завершальним у турі, ним «Друга Ріка» планує встановити концертний рекорд. А саме спробувати зробити те, чого раніше не робив жоден з українських виконавців — зібрати найбільшу концертну залу країни лише за місяць.

Валерій Харчишин, «Друга Ріка»:

«Кожного року навесні усі учасники гурту переймаєються одним й тим самим питанням — що дарувати коханим? Цього року ми вирішили об’єднатися у подарунку і зробити його трохи масштабнішим. До того ж, це значно полегшить долю інших чоловіків, які також можливо знаходяться у пошуку відповіді на це питання».

Квитки: фан-зона — 290 грн; сектор — 350 грн.

Подія у Facebook

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев