Гурт Balaklava Blues презентував кліп про київські мурали

Опубликовано 17 декабря 2019 г.

79 муралів в одному відео.


Українсько-канадський дует Balaklava Blues показав кліп на пісню-колискову «Don’t leave me» з дебютного альбому «Fly». У відео вдалося зафіксувати 79 муралів Києва. Зйомки тривали два дві у травні цього року.   

Марічка Марчик, вокалістка Balaklava Blues: «Коли ти на чужині, за сотні тисяч кілометрів від свого рідного міста Києва. Коли ти знаєш, відчуваєш, розділяєш його болі та радощі — хочеться зосередитися на красі, яка для тебе, імігранта є ще більш щемливою. Вона приходить у кольорових снах. У старовинних колискових піснях. Сильна, емоційна історія Києва останніх п’яти років. Місто мрій, боротьби та сили, місто мого кохання, місто надії. Мій Київ. Моя країна. Це те, що зі мною назавжди.

Один з  київських муралів, який ми зняли у відео, є для нас з Марком, моїм чоловіком, продюсером та музикантом Balaklava Blues, дуже особливим.  Це  мурал з очами Сергія Нігояна. У 2014 році ми познайомилися з Марком на Майдані під час Революції Гідності й переживали, проживали разом трагічні події тієї зими. Згодом ми зрозуміли, що  ніколи б не зустрілися, якби не загинув Сергій. Через його смерть я вийшла співати на Майдан. Саме в день, коли він загинув. Тоді ми  вперше зустрілись з Марком. Саме його смерть, та смерть ще двох хлопців, змусила людей зібратися на Майдані. Тому його очі, це ті очі, у які ми будемо дивитися все життя з повагою і вдячністю. Мурал, на якому зображений Сергій є одним з перших, якій з’явився у постреволюційному Києві. І тепер заглянути в очі цього молодого хлопця, вірменина, який загинув за наше майбутнє, можуть всі, хто проходить вулицями навколо майдану, де творилася історія країни».

Кліп Balaklava Blues «Don’t leave me»

Продюсери — Марко Марчик, Марічка Марчик, Ольга Черткова.

Ідея  кліпу — Ольга Черткова.

Режисер монтажу та постпродакшн — Володимир Невельський.

Режисер зйомки, оператор — Олександр Фразе-Фразенко.

Зйомка дроном — Сергій Ристенко.

Лінійний продюсер зйомки — Таня Крива.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев