Grisly Faye записала пісню з кубинським музикантом

Опубликовано 4 марта 2019 г.

«Зима» в перші дні весни.


У День свого народження Grisly Faye, вона ж Маргарита Кулічова, представила новий сингл «Zyma». Пронизливий трек вийшов разом з кліпом.

Пісня записана під час програми обміну для музикантів «One Beat» у США минулого року спільно з кубинським музикантом Pepe Gavilondo. У відео — нарізка кадрів з типового дня учасників програми — постійної роботи над музикою, відсутності сну та пошуку фану у процесі.

«Я думала про те, що зі мною станеться, коли усе це (час, проведений на One Beat) буде минулим. Пісня про те, що необхідно навчитись відпускати — мені це дається особливо важко. Коли ми презентували її вживу з Пепе, усі ридали — я можу бути і такою. Grisly Faye продовжує розкриватись з темного боку.

Складність роботи з Пепе — це відсутність нормальної комунікації з Кубою. Ми впорались з цією версією треку, записану на два айфони, але плануємо випустити восьмихвилинну версію, коли прийде час», — прокоментувала Маргарита.

Нагадаємо, нещодавно Маргарита повернулась з програми обміну для музикантів One Beat та туру САШ, куди з українських музикантів за всю історію проекту потрапив лише Роман Гаркавенко (5 Vymir). Наразі Маргарита проходить магістерський курс для саунд дизайнерів Kino Eyes в університетах Лісабону (Universidade Lusófona), Таллінну (Baltic Film and Media School) та Единбургу (Edinburgh Napier University).

Слухати Grisly Faye & Pepe Gavilondo «ZYMA»:

Spotify

Apple Music

Deezer

Автор обкладинки: Данило Галико (Blooms Corda).

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев