«Гапочка» презентує новий альбом у Києві

Опубликовано 25 сентября 2019 г.

«Необхідна».


17 грудня столичний інді-рок-дует «Гапочка» виступить в Caribbean Club Concert Hall із презентацією нового альбому «Необхідна».

Четверта студійна платівку команди з 11-річною історією вийде напередодні концерту.

Квитки на концерт-презентацію

Перший сингл «Чую» з майбутнього альбому вийшов на початку червня. З присмаком олдскулу та пост-панку трек означив нову хвилю у творчості гурту Каті Гапочки та Євгена Якшина. Не зважаючи на те, що живого барабанщика замінила драм-машина, гітарні партії Євгена зазвучали ще зухваліше, а вокал Каті — ще відчайдушніше.

«Ця історія розпочалася 2 роки тому, коли Катя написала демок на повноцінний альбом. Мені сподобався матеріал і я загорівся ідеєю зробити максимально Катін альбом: наївний, різкий та глибокий. Далі почалися пошуки музикантів, звуку, студій тощо... В кінці всіх історій ми вирішили грати удвох і при цьому звучати та виглядати цілісно», — згадує Євген Якшин.

Катя Гапочка: «У новому альбомі я на емоціях. Кожна пісня — це конкретне, яскраве відчуття. “Необхідна” — експресивний альбом. Головний меседж — у необхідності переживання всіх твоїх граней, від мінусу до плюсу. Щодо звуку мені не хотілося експериментів, і я рада, що семпли драм-машини з самого початку внесли свої обмеження у саунд, а гітари стали майже на рівні з вокалом».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев