«Фіолет» випустив альбом до 10-річчя гурту

Опубликовано 1 ноября 2019 г.

«Все чесно»: пісні з різними продюсерами.


«Все чесно» — назва символічна. Всі пісні об’єднані темою «часу» і наших намагань надати цьому швидкоплинному життю нових сенсів і значень. Стосується це найрідніших людей, улюбленої справи чи того, яким буде наше майбутнє.

До нового міні-альбому українських романтиків «Фіолет» увійшли «Intro» та 5 нових пісень, над якими гурт працював упродовж року з 5 різними саунд-продюсерами.

До роботи над платівкою були залучені Сергій Любинський (The Hardkiss, Vivienne Mort), Артур Данієлян («Без Обмежень», Qarpa), Костянтин Пуга (O.Torvald), Остап Панчишин («Антитіла», Арсен Мірзоян) та Мар’ян Криськув («Один в каное»).

«На одній з репетицій навесні 2019 року ми вирішили, що альбом до 10-річчя гурту — це ідеальна ситуація, аби спробувати себе з різними саунд-продюсерами — з різними підходами до роботи, звуку та філософії студійного піснетворення. Їх список намалювався спонтанно — з кимось ми працювали, когось радили, про когось чули і до кожного з них ми приходили з певними напрацюваннями. Над більшістю першопочаткових аранжувань працював наш гітарист Роман Андрухів, для якого це був перший подібний досвід», — ділиться Сергій Мартинюк.

«Найбільш особистий трек — “Київ-Берлін-Київ”: вперше про справжній біль і відчай мені вдалося заспівати без надриву і крику. Для мене це наразі найдоросліша річ в творчості останніх років. Тоді як “Все чесно”, мабуть, найсвітліша пісня в дискографії “Фіолету”. “Нірванабуде” — присвята fioletfamily, найбільш незвична пісня — і завдяки присутності дитячого хору, і завдяки окремим ритмічним малюнкам», — розповідає Сергій Мартинюк.

Альбом «Все чесно» доступний для прослуховування та завантаження в iTunes, Google Music, Spotify, Youtube Music та інших сервісах за посиланням.

На честь 10-річчя гурту та з нагоди виходу альбому, 20 листопада гурт відправляється у тур містами України, де зіграє нові пісні та всі кращі хіти за свою історію.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев