Fink анонсував новий альбом, тур та виступ у Києві

Опубликовано 22 апреля 2021 г.

Переосмислення ключових пісень артиста.


Платівка «IIUII» (It Isn’t Until It Is) — це переосмислення, ремінісценція, унікальна трансформація формату «best of», у якій меланхолійний Фін Грінолл з гуртом перезаписали ключові треки Fink з 2006 по 2016 рік. «У ньому міститься все це коло – від моєї кімнати до готового хіта, великих фестивальних сцен з великим продакшеном, і оцим усім», коментує артист. У 2019, після трьох напружених років у турі з гуртом, Фін вирушив в дорогу з сольною акустичною програмою, яка повернула його до простоти тих давніх часів. Саме це й відображає альбом.

Презентація «IIUII» в Києві відбудеться 17 травня 2022 року в Caribbean Club.

Квитки

Новий альбом є не лише ретроспективою, він також про сьогодення. Перезапис цих пісень через призму мудрості, якої Фін та гурт набралися за минулі роки — це погляд на минуле через отримані життєві уроки, а не просто ремастеринг та повтор. Для гурту це була можливість переслухати заново всі платівки та оцінити їх такими, як вони є, відокремивши їх від вимог, які ставить до пісень сцена, – і все це з тим ставленням, на яке вони заслуговують.

Першим світ побачить трек «Warm Shadow», який роками відкривав сети Fink, — стрімкий та вибуховий, але й атмосферний водночас.

Фін: «Він дозволяв нам зосередитися на шоу і надати йому правильного курсу. Це один із тих треків, які ми можемо грати з закритими очима, який ніколи не набридає — більше того, з кожним разом ми любимо його все більше. На фестивалях нас так заносить, що він може тривати понад десять хвилин!»

Happy Music Group Fink

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев