Фестиваль Videozhara у Києві: 2 дні, 11 сцен та понад 600 блогерів

Опубликовано 7 мая 2019 г.

Зустрічі з інфлюенсерами нового покоління, їх історії успіху в YouTube та Instagram — з 8 по 9 червня у Києві.


В червні вже в четвертий раз в Києві відбудеться фестиваль відео креативу і блогерів VIDEOZHARA. На дводенному заході блогери-мільйонники поділяться досвідом та секретами успіху.

Зробити селфі та поспілкуватися на фесті можна буде з Оленою Венум, Пупсі Кірою, Сашою Чистовою, Family Box, Русланом Кузнєцовим, XO LIFE, HalBer, Владом Бумагою, Катею Адушкіною, Eugene Sagaz та ще сотнею запрошених трендсеттерів відеоблогінгу.

Івент щорічно займає більше 60 000 м2, а це 11 сцен і 11 тематичних зон.

Stars & Fans — місце зустрічі з улюбленими кумирами для обіймів і селфі.

Sport — зона, в якій прямо на території фестивалю можна буде зайнятися кросфітом або зробити пару спортивних вправ. А ще тут все найтрендовіше зі світу активного відпочинку.

Gaming — Мекка для любителів кіберспорту, де пройдуть шоу матчі з відомими блогерами, турніри, сесії питань і відповідей, а також грандіозний конкурс косплея.

Kids & Family — зона, де наймолодші зіркові гості та їхні батьки розкажуть про те, як вони поєднують блогерство та реальне життя, відповідаючи на питання в форматі фан зустрічі.

Lifestyle буде представлений найпопулярнішими beauty, fashion та travel-блогерами.

Music — виступи музикантів і зустрічі з ними. Деталі — згодом.

VideozharaMarket — територія, де кожен гість зможе придбати собі щось на пам'ять від учасників маркету.

Серед новинок цього року:

Cinema — тематична зона, де кожен познайомиться з індустрією кіно, візьме участь в майстер класах та дізнається секрети акторської майстерності.

Animal — зона для любителів тварин, в якій можна побачити улюблених блогерів, побачити трюки у виконанні маленьких собак  і дізнатися, хто такі собаки-терапевти та фотографи-анімалісти.

У зоні Drive гості фестивалю стануть свідками екстремального дрифт-шоу на кастомних автомобілях і віртуозного стант-шоу на мотоциклах. Тут відвідувачі старше 16 зможуть поганяти на картах та поспілкуватися з блогерами, які знають все про автомобілі.

Humor — гумористична програма за участі блогерів та глядачів в форматі імпровізації.

VIDEOZHARA, 8-9 червня, Арт-завод Платформа

Квитки

Крім зустрічей з блогерами, в програмі фестивалю — вручення премії «Блогосфера» — нагородження креаторів, які відповідально підходять до створення контенту, проведення конференції по відеомаркетингу «VIDEOZHARA для брендів» 8 червня та AIR Music Meetup 9 червня — для тих, хто хоче дізнатися як просувати музичні продукти в YouTube.

Також очікується сюрприз від MONATIK.

Нагадаємо, що фестиваль є ініціативою медіакомпанії AIR (Agency of Internet Rights), сертифікованого партнера YouTube в Україні. Щорічно він збирає близько 20 000 глядачів і є одним з головних культурно-освітніх подій Києва.

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев