Фестиваль BeLive відсвяткує День Молоді в форматі charity спільно з фондом «Таблеточки»

Опубликовано 4 июня 2018 г.

Допоможемо разом.


Фестиваль BeLive та фонд «Таблеточки», який захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні,  запустили продаж одноденного charity-квитка на неділю, 24 червня. Його вартість всього 100 грн, а усі кошти від продажів цього квитка буде перерахований фонду. Крім того, кожен охочий зможе купити на сайті фестивалю абонемент на всі дні фестивалю на 100 грн дорожче — ці гроші також будуть перераховані в фонд.

Роман Тугашев, співорганізатор фестивалю BeLive:

«Проблема, якою опікується фонд “Таблеточки”, надзвичайно актуальна і важлива. Спочатку у нас була ідея просто допомогти фінансово, зробивши відрахування від кожного проданого квитка. Однак для підопічних фонду важлива не тільки фінансова, а й емоційна підтримка. Саме тому, ми в певному сенсі “подарували” останній день фестивалю фонду. Хочемо встановити новий рекорд відвідуваності “Олімпійського”, зібравши максимальну суму для Фонду і подарувавши фантастичні емоції для його підопічних».

Хедлайнерами Дня Молоді (24.06) на BeLive стануть Constantine, MOZGI та «Время и Стекло».

Оля Кудиненко, засновниця фонду «Таблеточки»:

«Ми дуже раді, що в Україні все більш популярною стає допомога, котра поєднує в собі розваги та благодійність. Це формат, коли люди отримують яскраві емоції й від самого заходу, і від усвідомлення того, що в настільки простий, приємний спосіб стають частиною благої справи. Ми дуже вдячні організаторам фестивалю BeLive за прекрасну ініціативу! Запрошуємо всіх відвідати фестиваль, отримати масу позитивних емоцій, зарядитися енергією і, звичайно ж, допомогти дітям вилікуватися від раку. Адже допомагати разом — це просто! ».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев