До Києва їде супергурт The Dead Daisies

Опубликовано 10 марта 2021 г.

У кращих традиціях рок-н-ролу.


The Dead Daisies — це справжні гіганти світової рок-музики The Dead Daisies і 16 листопада вони приїдуть до Києва, щоб представити свіжу платівку «Holy Ground».

Зіркова історія The Dead Daisies почалася у 2012 році, коли команду заснували колишній вокаліст INXS Джон Стівенс та ритм-гітарист Девід Лоуі з гурту Mink. У майбутньому до пісень гурту докладуть свою творчу руку басист The Rolling Stones Дерріл Джонс, Марко Мендоса із Whitesnake, учасники Guns N’Roses Річард Фортус та Діззі Рід, ударник Nine Inch Nails Алекс Карапетіс та ще не один іменитий рок-артист. До слова, у найпершому синглі The Dead Daisies звучить гітарна партія Слеша з тих самих Guns N’Roses.

Сьогодні учасники групи — це, як і завжди, кращі рок-музиканти планети: відомий фантастичним вокалом і потужними басовими партіями Гленн Г’юз (Deep Purple, Trapeze та Black Sabbath), барабанщик Томмі Клафетос, який грав у командах Роба Зомбі, Еліса Купера та Оззі Осборна, знаменитий гітарист Whitesnake і Dio Дуг Олдріч та засновник The Dead Daisies — Девід Лоуі.

Новий альбом гурту «Holy Ground» — відповідь тим, хто проголошував, буцімто рок-н-рол помер. Похмурий, меланхолійний, але водночас рішучий, агресивний і надзвичайно ритмічний — у кожної з його пісень своя драма та грув.

Сьогодні «Holy Ground» упевнено тримає першість у багатьох світових рок-чартах. Його вже охрестили найкращим в історії The Dead Daisies. Почути Holy Ground та наживо впевнитися, що рок-н-рол й не думав помирати, українці зможуть 16 листопада у столичному клубі Bel ‘Etage.

Facebook-подія

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев