Diplo, MO та гурт Yuko готують спільний трек «Stay Open»

Опубликовано 3 июля 2018 г.

США + Данія + Україна = «Stay Open».


Відомий американський діджей і музичний продюсер Diplo та данська співачка MØ разом з українським гуртом Yuko презентують спільний сингл. Музична кампанія в рамках проекту «Stay Open» стартувала за підтримки Tuborg.

«Stay Open» — це глобальний проект та однойменний трек. «Залишайся відкритим», ― звертаються музиканти та запрошують до колаборації творчих людей з різних куточків світу. Завдяки новим текстам, що відображають унікальну локальну культуру, але зберігають глобальний меседж, кожен учасник проекту надасть пісні власне «фірмове» звучання. У такий спосіб виконавці діляться своїм баченням, як залишатись відкритим для більшого. «Ця пісня про те, що ми часто закриті, а важливо залишатись відкритим для нових людей та переживань», — коментує Diplo.

В Україні проект представить інді-гурт Yuko. Вперше в своїй історії Yuko замість переосмислення фольклорних текстів звертається до творчості української поетеси Лесі Українки. Музиканти скомпонували її вірші раннього періоду і додали власний текст.

«Участь у проекті з Diplo та MØ ― це і визнання, і виклик зробити щось нестандартне, зберігаючи свою автентичність. Завдяки цьому ми можемо цікаво заявити про Україну та дати нове життя класичній поезії. Така колаборація — прекрасний шанс це зробити», — зазначили учасники Yuko.

Треки та історії про досвід, як бути відкритим для більшого, виходитимуть з червня до липня включно. Кульмінацією стане живий виступ музикантів. В Україні презентація спільного синглу Yuko відбудеться на закритій вечірці 12 липня і  всі охочі зможуть приєднатись через онлайн-трансляцію на порталі bit.ua о 20.00.

Diplo YUKO Tuborg

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев