Christian Löffler повертається до Києва з live-виступом

Опубликовано 22 июля 2021 г.

7.08.2021, нова локація JÄRD (Jäger Residence).


Німецький продюсер та композитор Крістіан Льоффлер готується до нової зустрічі з українським прихильниками його творчості.

Вже 7 серпня Льоффлер виступить в українській столиці, представивши новий реліз «Parallels: Shellac Reworks», треки зі своїх ранніх альбомів і ще не видані композиції. Сеанс теплої меланхолійної електроніки. Київ, клуб JÄRD (Jäger Residence). Квитки

Альбом «Parallels: Shellac Reworks» — це 10-трековий лонгплей, у якому можна почути твори Бетховена, Баха, Шопена та інших класиків.

Платівка, як і попередній реліз переосмислень (Shellac Reworks (Beethoven), стала результатом роботи Крістіана із класичним лейблом Deutsche Grammophon та Google Arts & Culture — ініціативи, завдяки якій музична класика зазвучала у цифровому форматі.

У цьому записі можна почути оригінали творів без зайвих вигинів, при цьому занурившись у ту саму льоффлерівську меланхолію. «Я сподіваюся, що своїми інтерпретаціями достукаюсь до тих, хто зазвичай не слухає майстрів класики. У цій позачасовий музиці стільки сили, молодості і дикості», — розмірковує Крістіан Льоффлер.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев