Cape Cod, Na Nich, Bejenec, Rustam, Poly Chain і Sasha Zlykh зіграють сети в рамках проєкту #SAVETHENIGHT

Опубликовано 4 мая 2020 г.
 
$1 млн на підтримку нічного життя від Jägermeister
 

 
Мета #SAVETHENIGHT — це не тільки підтримка творчих людей у всьому світі, але також ще один спосіб розважити тих, хто не уявляє свого життя без клубної культури.
 
Світова пандемія Covid-19 торкнулася всіх аспектів культурної сфери, в тому числі музичні майданчики, а разом з ними музиканти і діджеї, що гастролюють світом. На підтримку боротьби зі ситуацією, що склалася, амбасадор нічного життя — бренд Jägermeister — запускає ініціативу із загальним фондом в $1 млн доларів.
 
#SAVETHENIGHT — це можливість підтримати творчих людей у всьому світі та повернути їх в наше життя. Тепер кожен, навіть з дому, може влаштувати вечірку в форматі онлайн, запросивши на неї одного з Майстерів проєкту абсолютно безкоштовно.
 
На сайті save-the-night.com доступні для броні Майстер-класи від діджеїв і міксологів, кухарів і вуличних фокусників, танцюристів і музикантів.
 
Україна однією з перших приєдналася до ініціативи. У рамках проєкту локальну сцену представляють електронний проект Cape Cod саунд-продюсера Максима Сикаленко, музичний міксолог Rustam, один з ключових гравців української техно-сцени і творець проекту Rhythm Büro Na Nich, техно-продюсерка і радіоведуча Poly Chain, саунд-продюсер і один з головних представників нової хвилі на електронній сцені Bejenec, а також мультижанровий експериментатор і продюсер Sasha Zlykh.
 
Підтримуючи незалежних музикантів і культуру нічного життя, Jägermeister оплачує участь Майстерів в онлайн-вечірках і робить ще один внесок у розвиток української андеграунд-сцени.
 
Стріми пройдуть за графіком, що опубліковано на сайті. Щоб приєднатися до ефіру в Skype, Zoom або Houseparty, користувачеві необхідно забронювати виступ артиста на сайті. За бажанням, після закінчення сету, Майстера можна буде віддячити донейшеном за допомогою PayPal.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев