Cape Cod, Cepasa, [O], LAYAH та інші відкриють «Білі Ночі» у Києві

Опубликовано 23 апреля 2018 г.


Літній dance-фестиваль «Білі Ночі» проходить двічі на рік на «Арт-заводі Платформа». У цьому році він відбудеться вшосте.

На фестивалі в червні організатори готують 5 музичних сцен. І вже відома частина лайн-апу одного з перших фестивалів літа.

На Main Stage відіграють столичні електронні музиканти Cape Cod та Cepasa. До компанії також приєдналися Salat showcase, відомі проектом Salat Party.

Backyard stage будуть заряджати хаус-діджеї відомі своїми виступами на фестивалі Z-Games: Terry Raze та Lyamin. На цій же сцені на гостей «Ночей» чекають Musson, Dastish Fantastish, Hanna, Kasey Kaotto, Den Pest, Gosh, а також союз харизматичних хлопців Intelligent Sound Alliance.

Masterskaya Stage буде закріплена за однойменним рекорд-лейблом заснованим Іваном Дорном. Він орієнтований на виконавців зі свіжим баченням сучасної музики. В рамках червневих «Білих Ночей» на сцену Masterskaya вийдуть LAYAH, [O], а також Jonathan Livingston, Sealand Airlines, LemOjOvie, Lolita Kox, Pahatam, Levani, Mikola, Aero Benin і P.Pat.

Крім цього, на фестивалі буде ще 2 сцени: Inside Stage та Martini Stage, лайн-ап яких поки тримають в секреті.

Квитки

Facebook-подія

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев