«Бумбокс, «Друга Ріка», Alina Pash та інші заспівають у подяку лікарям

Опубликовано 22 мая 2020 г.

Зібрані кошти буде спрямовано на придбання засобів захисту для медиків.


 
23 та 30 травня відбудуться два благодійні онлайн-концерти «Сміливе серце», мета яких — зібрати кошти на придбання засобів захисту та обладнання для лікарів, що рятують життя хворих на COVID-19. 
 
«Україна — країна лікарів-супергероїв, які наважилися пожертвувати собою, своїми силами, сім’ями, сном і здоров’ям заради життя десятків тисяч хворих. Ми закликаємо подякувати їм за це», — говорять організатори проекту.
 
Подякувати лікарям-супергероям можна на сторінці благодійного фонду Пацієнти України, або надіславши SMS із будь-яким текстом на номер 88001 (вартість 1 повідомлення — 20 грн.). Усі зібрані кошти буде спрямовано на придбання засобів захисту для медиків.
 
Благодійний музичний марафон «Сміливе серце» організовують ком’юніті-агенція OMG agency, телеканал М1, асоціація ВАМП, фестиваль Atlas Weekend, квитковий оператор Ticketsbox.
 
Учасники концерту 23 травня: «Бумбокс, «Друга Ріка», Alina Pash. Учасники заходу 30 травня оголосять згодом на сайті проєкту.
 
23.05 та 30.05, 19:00, телеканал М1 та YouTube-канал «Чоткий паца». Дякуючи сурдоперекладу, онлайн-концерт зможуть почути і подивитися люди з порушенням слуху.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев