Британці Teleman вперше відіграють у Києві

Опубликовано 21 сентября 2018 г.

Нова подія в рамках Selector Live.


British Council Ukraine та Happy Music Group розпочинають черговий сезон концертів нової британської музики Selector Live. В рамках Selector Live 2018 до української столиці вперше завітає інді-квартат Teleman.

Bel étage, 10 листопада. Квитки у продажу з 25 вересня.

Facebook-зустріч

Команда Teleman існує з 2012 року, але Томас Сандерс (вокал/гітара) та його брат Джонні (клавішні) знайомі з басистом Пітером Каттермоулом вже понад 20 років. Протягом восьми років вони були ключовими учасниками популярного інді-поп гурту Pete and the Pirates, а згодом переформувались у Teleman, запросивши в нову команду ударника Гіро Амамію.

Музика Teleman подобається не лише простим фанам, а і колегам по сцені — хлопці були спеціальними гостями турів Metronomy, Maximo Park, Kaiser Chiefs, Franz Ferdinand, Belle and Sebastian та Suede.

В Києві гурт презентує свою найсвіжішу платівку «Family of Aliens», яка вийшла на лейблі Moshi Moshi у вересні.

На відміну від двох перших альбомів, цей студійник створений із вільнішим та більш колаборативним підходом до написання та запису музики.

За словами Томаса Сандерса, гурт став «дивною родиною. У процесі роботи над останнім альбомом, я зрозумів, як сильно ми залежимо один від одного. Іноді ми сваримося, але якби ми у всьому погоджувалися, ми б ніколи не створили нічого цікавого».

Нагадаємо, Selector Live — серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live у різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Holy Esque, Ray BLK та інші.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев