BrainStorm зіграють в Києві концерт до 30-річчя гурту

Опубликовано 26 сентября 2019 г.

Від «Maybe» до «Wonderful Day».


12 грудня в київському Caribbean Club Concert Hall латвійський гурт BrainStorm презентує нову концептуальну програму «30 музичних історій».

«За ці роки ми точно зрозуміли — це наше місце, наша справа. Ми йдемо разом до наших витоків: до музики, дружби і радості», — розповідає фронтмен BrainStorm Ренарс Кауперс.

«30 музичних історій» — це пісні, що увібрали в себе 30-річну сторію гурту. «Lidmašīnas», головний хіт юних BrainStorm, «My star», яка вийшла у фінал конкурсу «Євробачення», «Maybe», що прорвала міжнародні кордони, а також відомі «Ветер», «Выходные», «Colder», «Thunder Without Rain», «Ты не один», «Контакты» складуть серце програми. Концептуальне поєднання звуку і світла послідовно розкриє найзнаковіші для гурту пісні та улюблені пісні фанів.

Інтелігенти з маленької країни Північної Європи, які впевнено збирають стадіони вдома, стали світовим явищем. Їхня співпраця з Антоном Корбайном, автором культових фото та кліпів Depeche Mode, U2, Nirvana і Metallica, забезпечила BrainStorm міжнародний індекс впізнаваності. Їм вдалося майже неймовірне — винести справжню хлоп’ячу дружбу з провінційного двору на світову арену.

Їхня популярність не згасає. В липні, наприклад, гурт відіграв домашній концерт на стадіоні в Лієпаї, який відвідало 28 000 людей.

Відчути сонячне тепло Балтійського моря від BrainStorm можна буде 12 грудня в Caribbean Club Concert Hall у Києві.

Перші сто квитків у фан-зону по 790 грн.

Facebook-подія

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев