Alyona alyona номінована на європейську премію Music Moves Europe Talent Awards 2021

Опубликовано 19 сентября 2020 г.

Вперше в історії премії серед номінантів є предстаник України.


 
Українська хіп-хоп виконавиця alyona alyona стала номінанткою на європейську премію Music Moves Europe Talent Awards 2021. Результати відбору були оголошені 18 вересня в рамках Reeperbahn Festival, Гамбург, Німеччина.
 
Вперше в історії премії серед номінантів опинилася українська артистка. Поруч із колишньою вихователькою дитячого садочка, яка стала справжньою музичною сенсацією, було відзначено ще 15 нових європейських артистів: 
 
Bratři (cz)
Melenas (es)
Calby (dk)
Mero (de)
Crystal Murray (fr)
My Ugly Clementine (at)
Inhaler (ie)             
Rimon (nl)
Julia Bardo (it)
Sassy 009 (no)
Lina_Raül Refree (pt)
Squid (uk)
Lous and The Yakuza (be)
Vildá (fi)
 
У порівнянні з англо-американською музикою загальний відсоток музики, що походить з континентальної Європи, відносно невеликий. Щорічна премія ЄС Music Moves Europe Talent Awards, що співфінансується програмою «Креативна Європа», покликана пришвидшити міжнародну кар'єру нових європейських артистів. Вона відзначає музикантів, які презентують сьогоднішнє і майбутнє звучання Європи.
 
Переможці премії будуть оголошені під час однієї з ключових подій музичної індустрії — фестивалю-шоукейсу ESNS (Eurosonic Noorderslag) 15 січня 2021 року у Гронінгені, Нідерланди.
 
Усі 16 номінантів премії будуть нагороджені промо-підтримкою і виступом на ESNS у січні 2021 року. Із них буде обрано 8 переможців, які отримають по €10.000 на розбудову своєї міжнародної кар’єри. Переможців обиратиме журі премії з представників Spotify, BBC Radio 1, Estragon Club, Melt!, ESNS і Reeperbahn.
 
Крім цього, музичні фани у всій Європі зможуть спільно обрати переможця у категорії «Вибір публіки» (Public Choice Award). Переможець у цій номінації отримає додатковий приз — €5.000.
 
Підтримати alyona alyona можна до 7 січня, голосуючи за неї на сайті Music Moves Europe Talent Awards
 
Музика — один із найпопулярніших видів мистецтв, який яскраво демонструє культурне різноманіття Європи. В рамках Music Moves Europe реалізуються ініціативи Європейської комісії, що допомагають європейському музичному сектору процвітати. Відповідно, премія Music Moves Europe Talent Awards, яка співфінансується «Креативною Європою» — програмою ЄС для підтримки сектору культури та аудіовізуальних технологій — прагне сприяти креативності, різноманітності та конкурентоспроможності музичної індустрії в Європі.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев