Alina Pash випустила пісню-конструктор на підтримку челенджу #протихейт

Опубликовано 23 марта 2020 г.

«Критикуєш — пропонуй!».


 
Аліна закликає шанувальників піклуватися про своє психічне здоров'я, уникаючи токсчіного оточення і засудження.
 
Співачці Alina Pash набридли недолугі коментарі хейтерів, які лише критикують, лежачі на дивані. Тож, разом з київським креативщиком і поетом Владом Волочай (Kontora.ltd, Katacult) й озброївшись забійним аргументом «Критикуєш — пропонуй!», Аліна запускає хвилю #протихейт панчів, які мають долетіти до пихатих хейтерів, здатних лише засуджувати чужі дії.
 
В основі челенджу — новий сингл «Vysokomirni». Пісня-конструктор, в якій сама співачка читає лише один куплет, а далі залишає музику і місце для ваших слів. За задумом до челенджу повинні підключитися не тільки артисти і музиканти, а й усі бажаючі. Єдина умова для створення власного куплета — він повинен бути присвячений проблемі образ, цькування і ненависті. 
Аліна: «Негатив і невдоволення краще виплеснути в тексті на біті, ніж в коментарях або за спиною. Тільки тоді буде викид енергії».
 
Сам трек можна буде скачати з Телеграма Alina Pash. Готове відео слід відправити в телеграм Аліні і опублікувати на своїй сторінці в Instagram з підписом #протихейт, зазначивши в пості @alinapash.  Сама Аліна обіцяє викладати найкращі версії треку Vysokomirni в своїх соціальних мережах протягом двох тижнів. Переможець отримає приз: мерч з нового дропа Alina Pash.
 
На підтримку синглу також вийшло напів анімаційне відео від продакшн-команди Brosbeat. Арт-частиною відео займався Alexander Derega. Музику для «Vysokomirni» написав виконавець і саунд-продюсер Саша Чеф, учасник хіп-хоп групи VBROS.
Alina Pash

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев